Snorkeling Hurghada

Hurghada nurkowanie powierzchniowe

Hurghada freediving

Pływanie z maską i fajką w Hurghadzie

Program Snorkeling Hurghada jest dla osób, które interują się fałną i florą Morza Czerwonego, ale nie zdecydowały się jeszcze na nurkowanie ze sprzętem do nurkowania. Codziennie łodź nurkowa płynie w kierunku dwóch raf koralowych które sa idealnym miejscem do uprawiania snorkelingu lub freedivingu. Łódź cumuje bezpośrednio przy rafie koralowej więc nie musisz płynąć kilkaset metrów po powierzchni, aby zobaczyć ryby i rafę koralową. Rafy koralowe na otwartym morzu sa znacznie ładniejsze niż rafy przy brzegu, cześciej można spotkać delfina czy żółwia, a widoczność sięga nawet 50 metrów.

Snorkeling Hurghada

Program snorkeling Hurghadajest to jednodniowa wycieczka podczas której odwiedzą Państwo dwa miejsca snorkelingowe (dwie rafy koralowe). Wycieczka rozpoczyna się od odebrania Państwa rano z hotelu w Hurghadzie i przewiezienia na nasz statek. Po wypełnieniu dokumentów, około godziny 9.00, statek ruszy w kierunku jednego z 40 miejsc do snorkelingu (freedivingu), które znajdują się w pobliżu miasta Hurghada. Podczas rejsu snorkelingowego omówimy zasady panujące na łodzi i cały plan wycieczki. Gdy łódź zacumuje obok rafy koralowej mogą Państwo ubrać sprzęt do snorkelingu ABC (fajka, maska, płetwy) i wejść do wody. Na łodzi dostępne są także kapoki jakby ktoś potrzebował. Około godziny 12.00 na łodzi jest podawany obiad a po nim przepływamy w drugie miejsce do snorkelingu (freedivingu). Około godziny 17.00 wracamy do portu w mieście Hurghada, gdzie bus rozwozi gości do poszczególnych hoteli. Hurghada snorkeling

Programu snorkeling Hurghada kosztuje 35 USD a cena zawiera:

 

- transfer z hotelu w Hurghadzie

- całodniowy rejs łodzią na rafy koralowe i możliwość uprawiania snorkelingu lub freedivingu (sprzęt do snorkelingu w cenie)

- 2 miejsca snorkelingowe (freedivingowe)

- sprzęt do snorkelingu ABC (maska, fajka, płetwy)

- obiad i napoje na łodzi

 

nurkowanie Hurghada
 centrum nurkowe Hurghada
 Hurghada nurkowanie
 kursy nurkowania Hurghada
Hurghada
 Hurghada nurkowanie
nurkowanie Hurghada ceny
nurkowanienurkowanie HurghadaHurghada Hurghada snorkeling Hurghada freediving snorkeling Hurghada